A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Кадобнянська гімназія Брошнів-Осадської селищної ради Калуського району Івано-Франківської області

2023-2024 н.р.

                                      ЗАТВЕРДЖЕНО

                             Засіданням педагогічної ради

                             Кадобнянської гімназії         

                             Брошнів-Осадської селищної ради

                             від “29”серпня 2023 року

 

                           Директор гімназії:                  В.С. Данько

 

 

ПЛАН

РОБОТИ КАДОБНЯНСЬКОЇ

ГІМНАЗІЇ

 

на 2023-2024

навчальний рік

 

 

 

 

Вступ

Діяльність  гімназії у 2022/2023 навчальному році здійснювалась відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту»,  Статуту Кадобнянської гімназії Брошнів-Осадської селищної ради та була спрямована на виконання Національної доктрини розвитку освіти України у ХХІ столітті, Законів України «Про звернення громадян», «Про інформацію», «Про національну програму інформатизації», Постанов Кабінету Міністрів України, нормативно-інструктивних документів Міністерства освіти і науки України, Департаменту  науки  і  освіти  Івано-Франківської  обласної  державної адміністрації , відділу  освіти, культури, молоді  та  спорту  Брошнів-Осадської селищної  ради, на реалізацію Державного стандарту початкової  освіти та Державного стандарту базової загальної середньої освіти, державних, регіональних та районних програм, оптимізацію мережі й розвиток закладу, створення умов для навчання й виховання здобувачів освіти , праці педагогічних працівників, впровадження нових освітніх технологій, розвиток здібностей дітей та підлітків. Здійснювався контроль та створювалися умови щодо виконання робочого навчального плану гімназії на  навчальний рік, річного плану роботи   та Стратегії  розвитку Кадобнянської гімназії на 2021-2025 р.р.

Кадобнянська гімназія – заклад освіти, в якому пріоритети вільного розвитку особистості є базовим принципом організації освітнього процесу.

 Завдання – зрозуміти кожну особистість, створити атмосферу підтримки здобувачів освіти, яка сприяла  розвитку їхніх можливостей, задоволенню  інтелектуальних, емоційних , соціальних потреб. Роботу  спрямовано на те, щоб:

- кожен здобувач  освіти мав умови та можливості:

- формування і розвитку ключових компетентностей;

- поповнення знань у сферах, які цікаві йому й розкривають перед ним нові обрії пізнання;

- формування вмінь застосовувати отримані знання упродовж життя;

- формування суспільних цінностей;

- отримання необхідної індивідуальної педагогічної підтримки;

- виявлення, розкриття та розвиток неповторного індивідуального таланту

- кожен вчитель мав умови та можливості:

- саморозвитку;

- самовдосконалення;

- самоосвіти;

- сімʼя, батьки  або особи, що їх замінюють, мали умови та можливості:

- отримувати методичну та психологічну підтримку, навчання та інформацію, яка допомагає зрозуміти своїх дітей та сприяти  їхньому розвитку;

- отримувати інформації про прогрес та успішність їхньої дитини у   закладі;

- бути реальними учасниками освітнього процесу, ухвалення рішень, формування стратегічної та тактичної політики закладу;

- здійснювати свій волонтерський внесок у середовище та функції гімназії,

Методична робота у 2022/2023 навчальному році була спрямована на вдосконалення роботи з педагогічними кадрами, підвищення рівня методичної роботи, підвищення фахового рівня вчителів гімназії, їх готовності до інноваційної діяльності, з метою створення необхідних умов для всебічного розвитку учнів, збереження та зміцнення їх здоров’я та соціальної адаптації, формування в них цілісної системи соціальних та загальних компетентностей на основі особистісного підходу до потреб і можливостей учнів.

У 2022/2023 навчальному  році педагогічний  колектив гімнзії продовжив роботу над методичною проблемою «Формування національно-свідомої особистості, патріота України в умовах нової української школи».

Головними завданнями  методичної роботи є:

  • ознайомлення з нормативно-правовими документами, які визначають державну політику в галузі освіти;
  • використання  на практиці сучасних інформаційних та комунікаційних технологій у системі науково-методичної роботи умовах упровадження концепції Нової української школи;
  • робота в умовах дистанційного навчання;
  • вплив методичної роботи на результативність освітнього процесу за підсумками олімпіад, конкурсів;
  • створення умов для зародження, оцінювання та використання педагогічного досвіду;
  • виконання Положення про внутрішню систему забезпечення якісної освіти Кадобнянської гімназії;

З метою цілеспрямованої роботи педагоги брали активну участь в роботі предметно-методичних комісій відділу освіти, культури, молоді і спорту Брошнів-Осадської селищної ради. Протягом року на засіданнях обговорювалися такі питання:

- зміст, форма, методи підвищення кваліфікації педагогічних працівників;

- підготовка учнів до участі в шкільних предметних олімпіадах та конкурсах;

- про підготовку узагальнених матеріалів на виставку-ярмарок передових педагогічних ідей ;

- підбиття підсумків методичної роботи за 2021-2022 н.р. та прийняття рекомендацій щодо організації методичної роботи у 2022-2023 н.р.

        З метою вдосконалення професійної та фахової майстерності педагогів проводилися методичні заходи, у рамках яких учителі, що атестуються. проводили відкриті уроки. Заняття були проведені на високому та достатньому методичному рівні. Уся методична робота була спрямована на розвиток ініціативи й творчості педколективу в процесі вирішення проблем освітнього процесу, на покращення й удосконалення системи знань, умінь і навичок учнів через упровадження інноваційних технологій.

         Протягом 2022-2023 навчального року робота предметно-методичних комісій була спрямована на вдосконалення методичної підготовки, фахової майстерності вчителя, вдосконалення методики проведення уроку. Педагоги гімназії брали активну участь в роботі комісій, на яких обговорювалися як організаційні питання (підготовка і проведення олімпіад, предметних тижнів, проведення підсумкових контрольних робіт, державної підсумкової атестації), так і науково-методичні питання. Учителі за графіком провели контрольні роботи, підсумкові роботи, результати яких узагальнили й обговорили на засіданнях предметно-методичних комісій.

        Протягом року вчителі проводили позакласні заходи в межах шкільних предметних тижнів. За складеними планами проходили різноманітні позаурочні заходи з учнями: цікаві конкурси, вікторини, виставки газет, інтелектуально-розважальні ігри.

       З метою поліпшення інформаційно-методичного забезпечення організації роботи з педагогічними кадрами та якісної організації освітнього процесу систематично надавалися консультації вчителям про стан сучасної освіти в Україні шляхом проведення консультацій, нарад при директорові. за публікаціями фахових газет та журналів.

         Особлива увага приділялася удосконаленню професійної підготовки педагогічних працівників. Одним із провідних аспектів у роботі із забезпечення високого методичного й професійного рівня діяльності педагогічного колективу є підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Реалізація цієї мети відбувається шляхом курсової підготовки на базі Івано-Франківського ОІППО та самоосвітня робота педагогів. У цьому напрямку слід відзначити самоосвітню діяльність учителів-предметників під час дистанційного навчання, а саме прослуханих ними вебінарів і отриманих сертифікатів.

        У 2022-2023 навчальному році виховна робота в закладі освіти була спрямована на реалізацію Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту»; здійснювалася відповідно до Програми національного виховання дітей та учнівської молоді на 2022-2023 рр., програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, листа МОН «Деякі питання щодо створення у 2022/2023 н.р. безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок».  

        До складу шкільного методичного об'єднання класних керівників входять класні керівники (9), педагог-організатор та шкільний психолог.

Свою виховну діяльність учнівський та педагогічний колективи закладу направили на вирішення таких завдань: виховання в здобувачів освіти стійкої позитивної мотивації навчальної діяльності як важливий фактор формування життєво компетентної особистості в умовах інтеграції до європейського освітнього простору; правове та превентивне виховання дітей та  молоді, протидія булінгу; формування у них здорового способу життя; створення безпечного освітнього середовища та формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок. Тому проблемним питанням методичного об’єднання класних керівників  було: «Виховання свідомого громадянина України та створення умов його розвитку та самоосвіти».

Класні керівники працювали за індивідуальними планами,  змістовна наповнюваність яких відповідає віковим особливостям здобувачів освіти і спрямована на  виховання у них ціннісного ставлення до себе, родини, людей, до праці, до природи, до культури і мистецтва, та насамперед шановне ставлення до держави. Плани виховної  роботи класних керівників складено відповідно  до методичних рекомендацій  щодо планування  виховної роботи в закладах освіти.

        Аналіз стану виховної роботи за 2022 – 2023 навчальний рік  показав, що всі класні керівники планують виховну роботу з класом: обраний напрям та виховна проблема, над якою працюють упродовж року; складені психолого-педагогічні характеристики класів; соціальний паспорт класу та  визначені завдання.

  Виховний процес у закладі освіти передбачає тісний взаємозв’язок класних керівників з батьками у вихованні здобувачів освіти.

Працює ШМО класних керівників пліч о пліч з психологічною службою. Шкільний психолог Відливана С.М. систематично надає допомогу класним керівникам гімназії, індивідуально працює з учнями, бере участь у роботі батьківських зборів.

Упродовж навчального року класні керівники постійно заохочували до участі в організації і проведенні масових і групових форм роботи: бесід, ранків, флешмобів, конференцій,  уроків Пам’яті, вікторин, конкурсів. Велику увагу приділяли патріотичному вихованню, збереженню пам’яті роду, формуванню ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини.

       Варто відмітити, що у зв’язку з введенням карантину пов’язаного із коронавірусом   COVID-19 та війною  в гімназії усі класні керівники працювали відповідно до своїх планів організації виховної роботи дистанційно, застосовуючи різні мобільні додатки: ViberGoogle MeetInstagramWhatsApp тощо.

          Вивчення планів виховної роботи класних керівників за 2022-2023 навчальний рік засвідчило, що переважна більшість класних керівників максимально скоординували їх з орієнтовною тематикою організацій життєдіяльності учнівського колективу, рекомендованою Програмою національного виховання учнівської молоді.

          Класними керівниками було проведено класні батьківські збори, проте в деяких класах вони відзначились низькою явкою батьків, що свідчить про неналежне виконання батьками своїх обов’язків та непозитивну співпрацю класних керівників з батьками.

     Щодо роботи  практичного психолога у закладі освіти протягом 2022-2023 н. р. можна сказати, що робота проводилася згідно з: Положенням про психологічну службу системи освіти України (наказ МОН України від 03.05.99 № 127, Законом України «Про освіту» від 23.05.91 , Законом України «Про загальну середню освіту» від 13.05.99 № 651; наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.01 № 439 «Про внесення змін про положення про психологічну службу системи освіти України»), наказом Міністерства освіти і науки України № 649 від 10.11.05 «Про проведення інформаційно-освітніх заходів у навчальних закладах з питань запобігання торгівлі людьми», Типовим положенням про центри практичної психології і соціальної роботи (наказ Міністерства освіти і науки України від 14.08.00 № 38., планом роботи гімназіїна 2022/2023 навчальний рік.

          Метою роботи практичного психолога у закладі освіти є: створення та забезпечення правового, гідного існування дитини, забезпечення сприятливих умов життєдіяльності дитини і її сім’ї, сприяння успішному вирішенню проблем дитини, корекція необхідних психологічних та соціальних змін, сприяння гармонійному розвитку особистості здобувача освіти.

          Психологічною службою гімназії на протязі навчального року, була проведена робота з учнями, працівниками, батьками, адміністрацією освітнього закладу в наступних напрямках: психодіагностична робота, консультаційна робота, корекційно-відновлювальна та розвивальна робота, психологічна просвіта, навчальна діяльність, організаційно-методична робота, зв’язки з громадськістю.

          Із здобувачами освіти 1 класу проведена діагностика психологічної готовності першокласників до шкільного навчання (Методики: Тест фонематичного слуху, тест копіювання безглуздих складів, тест словника, Тест короткочасної пам'яті та умовиводів)

      Був здійснений контроль за адаптацією  здобувачів освіти 5 класу до нових умов навчання: дослідження мікроклімату у класному колективі, діагностика рівню адаптації. (Методики: соціометричне дослідження (Дж. Морено - на вивчення взаємовідносин між здобувачами освіти в класі, визначення симпатій-антипатій та статусу кожної дитини в класі ). Протягом року проводилась консультативна робота із здобувачами освіти, батьками, педагогами. Основні проблеми звернення здобувачів освіти : психологічні особливості міжособистісних стосунків, гендерні взаємини, підвищення самооцінки та впевненості у собі, формування емоційно-вольової сфери, взаємини у сім’ї, улагодження конфліктних питань, профілактика порушень навчальної дисципліни, запобігання психологічного тиску серед однолітків та витіснення агресивної поведінки, профілактика пропусків уроків без поважних причин; батьками - психологічні особливості дитини на різних етапах розвитку особистості, проблема «батьки й діти», формування позитивних рис характеру, профілактика порушень навчальної дисципліни, профілактика пропусків уроків без поважних причин; вчителям –  особливості взаємин у класному колективі, особливості поведінки та неуспішності учнів, організація роботи з колективом, з окремими учнями.

          Просвітницька робота психолога проводилась із здобувачами освіти та педагогами.

· Розвиваючі заняття з розвитку мислення, уваги, уяви, пам'яті (1 - 4кл.)

· Заняття з профілактики торгівлі людьми (5 – 9 кл.)

· Бесіда з учнями про жорстокість, насильство.

· Бесіда про алкоголізм та куріння ( 8 – 9 кл.)

· Бесіда з учнями про правила поведінки на уроках ( 1 – 4 кл.)

· Заходи в рамках ”16 днів проти насильства” 

Протягом навчального року виступала на загальношкільних батьківських зборах.

          Перспективи розвитку психолоічної служби, основні завдання :

· подальше вивчення правової бази та її застосування при здійсненні соціально-правового патронажу;

 · надання соціальної та психологічної допомоги кожному учневі незалежно від його можливостей та здібностей;

· поглиблення діагностичного напрямку роботи;

· впровадження соціально-педагогічної та психологічної просвіти батьків;

· робота над підвищенням психологічної компетентності вчителів;

· формування у підлітків відповідальної поведінки, самоорганізації та самоконтролю;

 · сприяння повноцінному особистісному та інтелектуальному розвитку дітей на кожному віковому етапі.

У серпні 2022 року проведено огляд кабінетів. Підсумки роботи виражено у виробничих наказах або розглянуто на нарадах при директорові.

Проаналізовано участь вихованців гімназії у І етапі Всеукраїнських олімпіад, адміністрацією гімназії вказано на недостатню роботу з виявлення обдарованих дітей.

Учні гімназії брали участь у ІІ етапі конкурсів та Всеукраїнських олімпіад з предметів:

  • Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика (3-9 класи), (Лилак Ігор, учень 3 класу посів І місце у ІІ етапі конкурсу);
  • Мовно-літературний конкурс ім..Т.Г.Шевченка (5-9 кл.), (Івасів Анастасія, учениця 7 кл. посіла ІІІ місце у ІІ етапі конкурсу)
  • Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови (Лазоришин Володимир, учень 8 класу та Лелак Софія, учениця 9 класу, посіли ІІІ місце у ІІ етапі олімпіади).
  • Всеукраїнська учнівська олімпіада з математики (Лазоришин Володимир, учень 8 класу, посів ІІІ місце у ІІ етапі олімпіади).
  • Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії (Лазоришин Володимир, учень 8 класу, учениця 9 класу посів ІІІ місце у ІІ етапі олімпіади).

Протягом року обдаровані діти залучалися до участі у різноманітних заходах, конкурсах, турнірах, змаганнях.

У 2022/2023 н.р. проведено три засідання атестаційної комісії. Затверджено план роботи атестаційної комісії на 2022/2023 н.р., список педагогічних працівників, які підлягають атестації, графік проведення засідань атестаційної комісії. У ІІ семестрі проведено вивчення результатів роботи педагогічних працівників, які атестуються та проведення творчого звіту.

Слід відзначити роботу педагогічного колективу в умовах змішаного навчання. За час воєнного стану ми вже опанували велику кількість сучасних  технологій, вдосконалили необхідні навички і радіємо з того, що нові знання допомагають за умов воєнного стану та в майбутньому урізноманітнити форми навчання, контролю, зворотного зв’язку з учнями та їх батьками.

Адміністрація та вчителі обрали  платформи, з якими зручно і якісно проводити дистанційне навчання:

  • спілкування в групах у Viber для учнів 1-9 класів;
  • робота безкоштовного веб-сервісу  Google Classroom для учнів 5-9 класів; 
  • проведення он-лайн уроків за допомогою сервісу Google Meet відповідно до розкладу.

Зв'язок з учнями та їх батьками забезпечено на 100%.

Дистанційна робота закладу організована за допомогою безкоштовного веб-сервісу Google Classroom, який створений Google для закладів освіти з метою спрощення створення, поширення і класифікації завдань безпаперовим шляхом.

Облік навчальних занять і результатів навчання учнів під час дистанційного навчання здійснюється відповідно до законодавства (у класному журналі із записом «Дистанційна форма навчання »).

    Аналізуючи відвідування здобувачів освіти, можна сказати, звісно, що вчитель не в змозі забезпечити 100% явку учнів на дистанційні уроки. Ситуація, що на даний час є в державі цьому не сприяє. Але крім учителя й батьки теж повинні сприяти виконанню дитиною освітньої програми, навчальних програм з окремих предметів і досягненню передбачених ними результатів навчання, дбати про фізичне та психічне здоров'я дітей, формувати у них навички здорового способу життя, а також сприяти дотриманню учнями академічної доброчесності в освітньому процесі.   Проводився контроль за відвідуванням учнями онлайн-уроків.  

     Класні керівники проводили індивідуальні бесіди з учнями та їх батьками, надавали психологічну допомогу як своїм учням, так і учням, з тимчасово переміщених сімей, які були прикріплені до їх класів . Була забезпечена  комунікація із здобувачами освітии та їх батьками. Для отримання зворотнього зв’язку використано Viber, де створені всі класні групи. Через класних керівників батьки повідомляли про причини відсутності дитини на уроках. Проте є учні, які намагаються ухилятись від приєднання до онлайн уроків.  

В гімназії практично всі учні були охоплені дистанційним навчанням. Крім того, здобувачі освіти, які перебувають на даний час за кордоном, переведені на індивідуальну форму навчання (екстернат). З метою покращення якості проведення дистанційного навчання, виявлення наявних переваг та існуючих проблем, пов`язаних із використанням технологій дистанційного навчання, розробку варіантів вирішення таких проблемних питань, а також окреслення основних тенденцій подальшого розвитку процесів використання технологій дистанційного навчання, адміністрація закладу проводить велику роботу з вище наведеного. Педагоги гімназії брали активну участь у вебінарах, конференціях та працюють над самоосвітою, щоб покращити свої знання та вдосконалити методики викладання під час дистанційного навчання, постійно підвищували свою кваліфікацію щодо використання інформаційно-комунікативних (цифрових) технологій в освітньому процесі шляхом формальної, неформальної або інформальної освіти в порядку, визначеному законодавством.

          Проаналізувавши роботу педагогічного колективу за даний термін дистанційної роботи в умовах карантину, сильні та слабкі сторони, можна зробити висновок: навчання здобувачів освіти з використанням технологій дистанційного навчання в гімназії, проводилося на достатньому   рівні.

        Отже, аналізуючи стан методичної, навчально-виховної роботи ,результати атестації педагогів дають підстави вважати, що основні завдання науково-методичної проблеми на 2021-2022 н.р. педагогічним колективом реалізовані.

В цілому у 2022/2023 н.р. проведено 8 засідань педагогічної ради. На кожному засіданні педради висвітлювалися питання щодо виконання рішень попередніх педрад.        

В цілому план заходів щодо організації методичної роботи в протягом  2022/2023 навчального року виконаний.

Проте необхідно:

  •  працювати над удосконаленням уроків, як основної форми роботи;
  •  усунути недоліки в інформаційному забезпеченні учителів, зобов’язувати всіх вчителів використовувати ІКТ в освітньому процесі;
  •  систематично удосконалювати форми методичної роботи з педагогічними кадрами;
  • посилити роботу з виявлення обдарованих дітей, якісно здійснювати підготовку учнів до олімпіад;
  •  працювати над підвищенням якості початкової та базової загальної освіти учнів, формуванням у них уміння самостійно здобувати знання, творчо застосовувати їх на практиці;
  • брати участь у фахових конкурсах, презентувати педагогічну майстерність на рівні ТГ;
  • працювати над створенням електронних портфоліо, методичних кейсів.

 

СЕРПЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ

І.ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Зміст

Дата

Відповідальні

Примітка

1. Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

 

 

 

Складання та затвердження розкладу уроків, гуртків,факультативів, консультацій

до 01.09

Заступник з НВР

 

Перевірити та здати працевлаштування випускників 9 класу

до  10.09

Заступник з НВР

 

Оновлення списків учнів

до 30.08

Заступник з НВР

 

Складання та затвердження режиму закладу

до 26.08

Дирекція

 

Скласти і здати звіти ЗНЗ-1, 77-РВК

До 10.09

Заступник з НВР

 

Контроль за відвідуванням учнями занять

Щоденно

Заступник з НВР

 

Організувати гаряче харчування учнів

До 01.09

Дирекція

 

Оновлення списків,довідок на харчування учнів пільгових категорій

До 01.09

Дирекція

 

Аналіз відвідування учнями гімназії за вересень

До 01.10

Заступник з НВР

 

Оновлення документів ЦЗ

до 30.09

Заступник з НВР

 

Організувати чергування вчителів, адміністрації

до 05.09

Педагог-організатор

 

Проведення інструктажів з БЖД для учнів гімназії

01.09

Заступник з НВР

 

Проведення інструктажів з ОП,  протипожежної безпеки для працівників

01.09

Заступник з НВР

 

Провести бесіди «Увага на дорозі», «Профілактика травматизму» тощо

01-04.09

Штеркун М.М.

 

Забезпечити нормативність ведення «Журналів реєстрації нещасних випадків, що сталися з вихованцями, учнями», а саме:

- оформлення повідомлень про нещасні випадки,

- оформлення актів розслідування нещасних випадків,

- оформлення повідомлень про наслідки нещасних випадків

за потреби

Дирекція

 

Контролювати чергування технічного персоналу в укритті

щоденно

Директор

 

Візуальний огляд приміщень закладу: стелі, підлоги, сходів, меблів, техніки, комунікацій, території закладу тощо

щоденно

Адміністрація

 

Забезпечити гімназію засобами протипожежної  безпеки та дотримуватись заходів протипожежної безпеки

пр..місяця

Завгосп

 

Поновити  куточки: ОП, ЦЗ,пожежної безпеки,  план евакуації учнів

До 04.09

Завгосп

 

Поновити аптечки в кабінетах, майстерні, спортзалі

До 04.09

Завгосп

 

Забезпечення гімназії, їдальні миючими засобами, деззасобами, предметами гігієни та санітарії

до 01.09

Завгосп

 

Закріплення робочих місць за прибиральницями, вчителями

до 01.09

Директор

 

Підготовка території гімназії до Свята першого дзвінка

30-31.08

Педагог-організатор

 

Проводити санітарно-просвітницьку роботу із учнями, батьками, працівниками гімназії щодо профілактики інфекційних захворювань, захворювання на грип, гострі респіраторні захворювання.

постійно

Класні керівники, медсестра

 

Промоніторити  групу здоров’я, стан здоров’я  та розподілити школярів на фізкультурні групи, дати рекомендації дітям з відхиленням стану здоров’я.

до 04.09

Класні керівники, медсестра

 

Заповнити в класних журналах листки здоров’я.

до 11.09

Класні керівники

 

Проводити контроль за фізичним навантаженням школярів, відвідувати уроки фізкультури і заняття спортивних секцій

до 05.09

Адміністрація

 

Психологічний супровід адаптації учнів 1 класу до навчання в гімназії

До 30.09

Класний керівник

 

Забезпечення учнів підручниками

до 01.09

Бібліотекар

 

Підготовка кабінетів до роботи у новому навчальному році

до 25.08

Вчителі

 

Перевірка кабінетів, затвердження актів перевірки

до 20.08

Адміністрація

 

2.Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації

 

 

 

Громадський огляд умови проживання дітей з категорійних сімей

До 10.10

Соц.педагог

 

Складання соціального паспорту школи

До 30.10

Соц.педаг.,прак.псих

 

Профілактичні заходи щодо запобіганню правопорушень, пропусків, булінгу, насилля, неетичної поведінки

До 30.09

Класні керівники

 

Обговорення питання протидії булінгу на класних батьківських зборах

 

 

 

Засідання Ради профілактики

1. Обговорення та затвердження плану роботи на н.н.р.

2.Про підсумки громадського огляду умов проживання дітей-сиріт, дітей під опікою

30.09

Соц.педагог, класні керівники

 

3.Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору.

 

 

 

Оновлення сайту школи, ФБ-сторінки школи освітніми матеріалами для учнів

пр.місяця

Педагог-організатор

 

Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави

Заходи з нагоди Дня прапора

Заходи з нагоди Дня незалежності

Провести Свято першого дзвоника та Тематичний перший урок

Оновлення складу учнівського самоврядування, комісій

Заходи з «21 вересня – Всесвітній день миру»

Заходи «29.09 – Заходи пам’яті трагедії Бабиного яру»

 

23.08

24.08

01.09

до 10.09

21.09

29.09

Педагог-організатор

Колектив

Учнівські колективи

Колектив гімназії

Класні керівники.

 

Ціннісне ставлення до себе

Розподіл доручень, оформлення класних куточків

Бесіди «Правила та єдині вимоги,  режимом роботи гімназії»

 

04.09

04.09

 

Класні керівники

Класні керівники 

 

Ціннісне ставлення до культури і мистецтва

30.09 - Всеукраїнський День бібліотек . Бібліотечний квест.

 

30.09

 

 

Бібліотекар

 

Ціннісне ставлення до природи

Екологічна акція «Територія без сміття»

 

Пр.місяця

Комісія «Дисципліни і порядку»

 

Ціннісне ставлення до праці

Заходи «10 вересня -  День фізичної культури»

 

10.09

 

Івахнюк І.Д.

 

Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей

Акція «Допоможемо тим, хто у складних життєвих ситуаціях»

 

До 31.09

 

Класні керівники

 

Залучення учнів до гурткової роботи

пр.місяця

Керівники гуртків

 

 

 

 

 

ІІ. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень.

 

 

 

Бесіди «Ознайомлення з нормативно-правовими документами щодо оцінювання навчальних досягнень учнів»

01-04.09

Вчителі

 

Бесіди «Ознайомлення з критеріями оцінювання»

01-04.09

Вчителі

 

2.Застосування внутрішньої системи оцінювання роботи закладу освіти.

 

 

 

Тематичний моніторинг. Оформлення та ведення щоденників (НШ)

24-28.09

Заступник з НВР

 

Тематичний моніторинг. Оформлення та ведення учнівських зошитів  (НШ)

24-28.09

Заступник з НВР

 

Оглядовий моніторинг. Оформлення класних журналів,  факультативів, журналів інструктажів (ІМО)

До 05.09

Дирекція

 

Громадський моніторинг. Харчування учнів та робота шкільної їдальні(ІМО)

До 05.09

Дирекція

 

Тематичний моніторинг. Стан працевлаштування випускників школи (НШ)

До 30.09

Заступник з НВР

 

Персональний моніторинг. Проходження медогляду працівниками закладу (інформація)

до 30.08

Дирекція

 

3. Спрямованість системи оцінювання на формування в здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання.

 

 

 

Організація роботи з обдарованими учнями, підготовка до участі у предметних олімпіадах, конкурсах, турнірах, Інтернет-заходах

пр.місяця

Вчителі

 

         

ІІІ. ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

1.Ефективне планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти.

 

 

 

Опрацювання нормативних документів, рекомендаційних листів  щодо  організації освітньої діяльності, викладання предметів

до 03.09

Вчителі

 

Погодження календарних планів

до 04.09

Заступник з НВР

 

Погодження виховних  планів

до 07.09

Заступник з НВР

 

2. Постійне підвищення професійного рівня й педагогічної майстерності педагогічних працівників

 

 

 

Методичні  консультації педпрацівників з питань ведення шкільної документації

До 04.09

Заступник з НВР.

 

Самоосвітня діяльності вчителів

пр..місяця

Вчителі

 

Участь у районнних методичних заходах, Інтернет-заходах

пр..місяця

Вчителі

 

Засідання атестаційної комісії.

1.Розподіл обов’язків

2.Затвердження плану та графіку роботи

08.10

Дирекція

 

Засідання методичного об’єднання класних керівників

1.Про підсумки методичної роботи за минулий навчальний рік

2.Про затвердження плану роботи та форм роботи на 2023-2024 н.р.

3.Про методичні рекомендації щодо викладання предметів у новому навчальному році

05.09

Заступник з НР

 

Робота над науково-методичним питанням гімназії: вивчення нормативних документів,новинок літератури

До 30.09

Заступник з НВР

 

Підготовка табелю робочого часу

до 15.09

Заступник з НВР

 

3. Співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти.

 

 

 

Участь батьків, громадськості у Святі першого дзвоника

01.09

Класні керівники

 

Відкритий діалог з батьками.

1.Про роботу закладу у 2023/2024 н.р.

01.09

Класні керівники

 

Засідання Ради гімназії

1.Обговорення та затвердження плану роботи

2.Розподіл обов’язків між членами Ради

06.09

Директор

 

4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності.

 

 

 

Обговорення питання академічної доброчесності із здобувачами освіти

пр.місяця

Вчителі

 

ІV. УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ

1.Наявність стратегії  розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань

 

 

 

Інструктивно-методична оперативка

1. Про організацію гарячого харчування та роботу шкільної їдальні

2. Про дотримання Статуту  навчального закладу, Правил внутрішкільного розпорядку

3.Про оформлення журналів інструктажів, класних журналів,факультативів

4.Дотримання єдиних вимог до учнів

5.Про опрацювання Методичних рекомендацій щодо викладання предметів, організації освітнього процесу

6.Про результати медичного огляду

щопонеділка

Дирекція

 

Засідання педради

1.Про підсумки роботи за минулий рік

2.Затвердження річного плану роботи школи

3.Про затвердження списків на безкоштовне харчування іт.д. (додаток)

30.08

Дирекція

 

Підготувати та здати списки працівників, звіт 83-РВК

до 20.09

Заступник з НВР

 

2.Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм

 

 

 

Надання допомоги молодим вчителям  в проведенні уроків та веденні шкільної документації(за потреби)

пр.місяця

Заступник з НР

 

Підготовка та погодження тарифікаційних списків та навантаження

до 01.09

Денисюк Н.М.

 

3.Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників

 

 

 

Співбесіда з учителями з питань чергової атестації

До 05.09

Заступник з НР

 

Співбесіди з новопризначеними вчителями

04.09

Заступник з НР

 

4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою

 

 

 

Видати накази:

Про  призначення класних керівників, завкабінетами, керівників гуртків

Про підготовку школи до 2023-2024 .н.р.

По організацію освітнього процесу

Про медичне обстеження учнів та працівників гімназії

Про забезпечення пожежної безпеки

Про організацію роботи із дорожнього руху

Про заборону тютюнопаління

Про підготовку спортивних споруд до н.н.р.

Про розподіл обов’язків між адміністрацією

Про обов’язки чергового вчителя

Про введення ЦЗ

Про дотримання санітарно – гігієнічних вимог

Про забезпечення підручниками

Про організацію методичної роботи

Про створення атестаційної комісії  гімназії

Про підсумки та організацію роботи з обдарованими учнями

Про підсумки перевірки оформлення та ведення щоденників

Про підсумки перевірки оформлення та ведення зошитів

Про підсумки медичного огляду учнів та розподіл учнів за різними групами здоров’я

Про проведення громадського огляду умов проживання

Про стан працевлаштування випускників гімназії

Про розподіл педагогічного навантаження

Про організацію гарячого харчування та впровадження НАССР

Про підсумки громадського огляду умов проживання

01-30

 

 

 

 

 

 

 

 

Директор

 

5. Реалізації політики академічної доброчесності

 

 

 

Освітня кампанія «Так академічній доброчесності». Ознайомлення з нормативними документами

пр.місяця

Колектив

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖОВТЕНЬ

І.ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Зміст

Дата

Відповідальні

Примітка

1. Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

 

 

 

Контроль за відвідуванням учнями занять, попередження пропусків

Щоденно

Класні керівники

 

Оновлення списків, довідок на харчування учнів пільгових категорій

пр.місяця

Дирекція

 

Аналіз відвідування учнями гімназії за жовтень

До 01.11

Заступник з НВР

 

Співбесіда з учнями  9 касу щодо питань ДПА

до 15.10

Заступник з НВР

 

Проведення первинного  інструктажу з БЖД для учнів гімназії на канікули

21-22.10

Класні керівники

 

Провести бесіди з БЖД «Поводження з електро -  газообладнанням, вибуховими речовинами  тощо»

пр..місяця

Класні керівники

 

Контролювати чергування технічного персоналу в укриті

щоденно

Директор

 

Візуальний огляд приміщень закладу: стелі, підлоги, сходів, меблів, техніки, комунікацій, території закладу тощо

щоденно

Дирекція

 

Проводити санітарно-просвітницьку роботу із учнями, батьками, працівниками школи щодо профілактики інфекційних захворювань, захворювання на грип, гострі респіраторні захворювання, COVID-19

постійно

Класні керівники

 

Проводити контроль за фізичним навантаженням школярів, відвідувати уроки фізкультури і заняття спортивних секцій

постійно

Дирекція, медсестра

 

Психологічний супровід адаптації учнів 5 класу до навчання у базовій школі

до 30.10

Класний керівник

 

Прибирання шкільної території

до 15.10

Техпрацівники

 

Рейд-перевірка щодо збереження підручників

18-22.10

Бібліотекар

 

Проведення навчання по ЦЗ

пр.місяця

Штаб ЦЗ

 

2.Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації

 

 

 

 

Профілактичні заходи щодо запобіганню правопорушень, пропусків, булінгу, насилля, неетичної поведінки

До 30.10

Класні керівники

 

Заходи в рамках Тижня  правової освіти

до 10.10

Янків О.Я.

 

 

3.Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору.

 

 

 

Оновлення сайту школи, ФБ-сторінки школи освітніми матеріалами для учнів

пр.місяця

Заступник з ВР

 

Підготовка шкільних квітників до зимового періоду

пр.місяця

Техпрацівники

 

Наповнення освітнього середовища 1 класу дидактичними матеріалами

пр.місяця

Вчитель 1 класу

 

Заходи в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

пр.місяця

Колектив

 

Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави

Заходи до Дня захисника України, День українського  козацтва

Відеолекторій «28 жовтня - День вигнання  нацистських окупантів з України»

 

02.10

28.10

Педагог-організатор, вчитель історії

 

Ціннісне ставлення до себе

Онлайн -опитування « Моє відношення до шкідливих звичок»

 

01-06.10

 

Класні керівники

 

Ціннісне ставлення до культури і мистецтва

Конкурс фотоколажів до Дня українського козацтва

 

12-14.10

 

Класні керівники

 

Ціннісне ставлення до природи

Екологічна челендж  «Зелений клас».

 

до 31.10

 

Класні керівники

 

Ціннісне ставлення до праці

День  шкільного самоврядування.

Свято до Дня працівника освіти

 

 01.10

 

 

Учні 9 класу

 

 

Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей

Привітання вчителів – пенсіонерів з Святом працівника освіти

 

01.10

 

Уч.парламент

 

Залучення учнів до гурткової роботи

пр.місяця

Керівники гуртків

 

 

ІІ. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень.

 

 

 

Бесіди щодо підвищення результативності у навчанні  з учнями з початковим рівнем знань.

04-05.10

Вчителі

 

2.Застосування внутрішньої системи оцінювання роботи закладу освіти.

 

 

 

Фронтальний моніторинг. Стан викладання української мови та літератури , англійської мови(педрада)

До 31.10

Комісія

 

Класно – узагальнюючий  моніторинг. Адаптація учнів 5 класу (педрада)

до 10.10

Комісія

 

Тематичний моніторинг. Стан роботи шкільної їдальні та харчування учнів (наказ)

до 30.10

Комісія

 

3. Спрямованість системи оцінювання на формування в здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання.

 

 

 

Робота консультативних пунктів щодо підготовки до Всеукраїнських предметних олімпіад, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів, Інтернет-олімпіад,

пр.місяця

Вчителі

 

Участь здобувач у І етапові Всеукраїнських предметних олімпіад

11-22.10

Вчителі

 

Участь здобувачів  у Інтернет-олімпіадах

пр.місяця

Вчителі

 

Профорієнтаційна робота з старшокласниками, зустрічі з представниками ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, ВПТУ

пр.місяця

Класні керівники

 

         

ІІІ. ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

1.Ефективне планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти.

 

 

 

Опрацювання нормативних документів, рекомендаційних листів  щодо  проведення І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

до 03.10

Вчителі

 

Затвердження графіку та матеріалів проведення І етапу предметних олімпіад, конкурсу ім.П.Яцика, Т.Шевченка

до 15.10

Дирекція

 

Проведення І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

11-22.10

Вчителі

 

Оформлення заявки на участь у ІІ етапі предметних олімпіад, конкурсів

22.10

Заступник з НВР

 

Складання та затвердження плану роботи на канікули

до 22.10

Заступник з НР

 

Відвідування та наліз  уроків укр.мови та літератури, англійської мови

пр.місяця

Адміністрація

 

2. Постійне підвищення професійного рівня й педагогічної майстерності педагогічних працівників

 

 

 

Самоосвітня діяльності вчителів

пр..місяця

Вчителі

 

Участь у методичних заходах відділу освіти, Інтернет-заходах

пр..місяця

Вчителі

 

Підготовка табелю робочого часу

до 15.10

Заступник з НВР

 

Методичні консультації для вчителів з питань проведення предметних олімпіад

до 11.10

Заступник з НВР

 

Засідання атестаційної комісії

1.Розгляд заяв педпрацівників на  позачергову чи перенесення атестації

2.Затвердження списку та графіку атестації.

08.10

 

 

3. Співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти.

 

 

 

Відкритий діалог з батьками 5 класу «Адаптація учнів до навчання у базовій школі»

22.10

Класний керівник

 

Розміщення матеріалів для батьків,  учнів на сайті гімназії, у групі ФБ.

пр.місяця

Вчителі

 

Зустріч з батьками учнів  9 класу щодо питань ДПА

08.10

Класний керівник

 

ІV. УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ

1.Наявність стратегії  розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань

 

 

 

Інструктивно-методична оперативка

1. Про роботу гімназії в канікулярний час

2.Про підсумки участі учнів у І етапі предметних олімпіад

3.Про підсумки перевірки класних журналів

4. Про стан харчування учнів

5.Про участь у конкурсі «Учитель року»

 

щопонеділка

Дирекція

 

 Перевірка ведення класних журналів (довідка)

до 30.10

Заступник з НВР

 

 

Засідання педагогічної ради (додаток)

 

 

 

26.10

 

Педагогічний

Колектив

 

Моніторинг участі та результативності І етапу предметних олімпіад (довідка)

22.10

Білецька Г.Б.

 

2.Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм

 

 

 

Відвідування уроків малодосвідчених вчителів з метою надання допомоги

пр.місяця

Заступник з НВР

 

Персональний контроль за роботою вчителів, що атестуються

пр.місяця

Адміністрація

 

3.Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників

 

 

 

Google-опитування «Підвищення професійного рівня педагога»

пр.місяця

Заступник з НВР

 

4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою

 

 

 

Видати накази:

Про проведення шкільного етапу учнівських олімпіад з базових дисциплін

Про підготовку гімназії до роботи в осіньо - зимовий період

Про стан харчування учнів, роботу шкільної їдальні

Про підсумки класно-узагальнюючого контролю за адаптацією учнів 5 класу

Про проведення конкурсу імені П.Яцика, мовного конкурсу імені Т.Шевченка

Про підсумки І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад.

Про стан позакласної  та спортивно – масової роботи у закладі

Про участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек

Про підсумки громадського огляду умов проживання

 

01-30

 

 

 

 

 

 

 

Директор

 

5. Реалізації політики академічної доброчесності

 

 

 

Google-опитування вчителів, батьків, учнів «Дотримання академічної доброчесності»

пр.місяця

Колектив

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЛИСТОПАД

І. ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Зміст

Дата

Відповідальні

Примітка

  1. 1. Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

 

 

 

Контроль за відвідуванням учнями занять, попередження пропусків

щоденно

класні керівники

 

Оновлення списків, довідок на харчування учнів пільгових категорій

пр.місяця

Дирекція

 

Аналіз відвідування учнями закладу за листопад

До 01.12

Заступник з НВР

 

Проводити рейди з перевірки запізнень і відвідування школи здобувачами освіти

постійно

Педагог-організатор

 

Організувати роботу щодо залучення у проведенні заходів з дітьми співробітників ювенальної превенції; МНС; фахівців інших служб.

пр.місяця

Дирекція, соц.педагог

 

Провести бесіди «Правила експлуатації побутових нагрівальних електро- та газоприладів»

1 тиждень місяця

класні керівники

 

Формувати в учасників освітнього процесу розуміння необхідності дотримуватися певних правил поведінки в Інтернеті

постійно

класні керівники,

вч. інформатики

 

2.Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації

 

 

 

Забезпечення інформацією сайту гімназії

пр.місяця

Педагог-організатор

 

Складання банку даних учнів «Зони ризику» та «групи ризику»

постійно

Практ.психолог

 

Анкетування за методикою «Агресина поведінка»

16-20.11

Практ.психолог

 

3.Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору

 

 

 

Ціннісне ставлення до себе

Акція «16 днів проти насильства» до Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства

10.11

класні керівники

 

Ціннісне ставлення до культури і мистецтва

Тиждень української мови та писемності

Квест «Наша мова калинова» до Дня Української писемності та мови

08.-12.11

09.11

 

уч. укр. мови,

 

 

Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави

Заходи до Дня Гідності та Свободи

Заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів

 

19.11.

25-26.11

Педагог-організатор, вчитель історії

 

Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей

Заходи щодо відзначення Міжнародного дня толерантності

 

16.11

Педагог-організатор

 

ІІ. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

 

 

 

1.Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень.                                 

 

 

 

Ознайомлення здобувачів освіти з критеріями оцінювання навчальних досягнень 5-9 класів з навчальних предметів

постійно

вчителі-предметники

 

Методична нарада «Формувальне оцінювання як засіб визначення індивідуальних досягнень кожного учня»

24.11

Вчителі

 

2.Застосування внутрішньої системи оцінювання роботи закладу.

 

 

 

Здійснення моніторингу якості оцінювання знань учнів (поточне, тематичне, контрольне оцінювання)

пр. місяця

Адміністрація

 

Моніторинг стану ведення та перевірки учнівських зошитів з української мови та літератури, зарубіжної літератури, англійської мови

пр. місяця

Адміністрація

 

Фронтальний моніторинг.

 Стан викладання української мови та математики в початкових класах

 

протягом місяця

Адміністрація

 

3. Спрямованість системи оцінювання на формування в здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання

 

 

 

Практичне заняття з учителями «Самооцінювання та взаємооцінювання-один з основних елементів ефективності сучасного уроку»

03.11.

Заступник з НВР

 

Сприяння формуванню у здобувачів освіти відповідального ставлення до результатів навчання шляхом використання прийому самооцінювання та взаємооцінювання під час перевірки знань учнів

постійно

вчителі-предметнки

 

Профорієнтаційна робота з старшокласниками, зустрічі з представниками ВНЗ

пр.місяця

Класні кервники

 

ІІІ. ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

 

 

 

1.Ефективне планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти.

 

 

 

Обмін досвідом «Використання   iнформацiйно-комунікаційних технологiй при вивченнi предметiв  iнвapiaнтної та варiативної складових»

29.11.

вчителі-предметники

 

Активізувати індивідуальну роботу з обдарованими дітьми

постійно

вчителі-предметники

 

Участь у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад

згідно графіку

вчителі-предметники

 

Проведення І етапу Міжнародного конкурсу знавців мови ім.П.Яцика

09.11.

уч. укр. мови

 

Проведення І етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка

16.11.

уч. укр.мови

 

2.Постійне підвищення професійного рівня й педагогічної майстерності педагогічних працівників.

 

 

 

Самоосвітня діяльності вчителів

пр..місяця

Вчителі

 

Організувати роботу МО класних керівників з проблеми «Педагогічна підтримка розвитку самоосвітньої компетентності учнів»

пр.місяця

 

 

Методична нарада «Психологічні основи уроку, схеми аналізу та самоаналізу уроку»

23.11.

Вчителі

 

3.Співпраця зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу.

 

 

 

Інформувати батьків про критерії оцінювання навчальних досягнень учнів

постійно

 

 

Консультпункт за участю батьків-фахівців з питань медичного, правового та гуманітарного характеру.

1 тиждень місяця

Соц.педагог, кл.керівники

 

4.Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності.

 

 

 

Провести нараду при директорові з питань вивчення документів про академічну доброчесність

13.11.

Педколектив

 

 

 

 

 

ІV. УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ

 

 

 

1.Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань.

 

 

 

Наради при директорові

Про підготовки до роботи гімназії в зимовий період

Про зміст і обсяги домашніх завдань на уроках

Про стан ведення ділової документації закладу, класні журнали

Про дотримання учасниками освітнього процесу встановлених протиепідемічних заходів

 

що-поне-ділка

 

Колектив

 

Засідання педагогічної ради (додаток)

Про схвалення Порядку визнання документів про підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу

Про визнання/невизнання документів про підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу, отриманих ними поза закладами освіти, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою

 

30.11.

 

 

2.Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм.

 

 

 

Вивчення звернень громадян на сайті школи, у соціальних мережах про діяльність закладу

постійно

Адміністрація

 

3.Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників.

 

 

 

Консультації з підготовки матеріалів до конкурсу «Вчитель року-2024»

постійно

Адміністрація

 

4.Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою.

 

 

 

Видати накази:

Про відзначення Дня української писемності та мови

Про підсумки І етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу  ім. Т. Шевченка

Про проведення І етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови  ім. П.Яцика

Про проведення підсумкового контролю знань з навчальних предметі в 1-9-х класах за І семестр 20232024 н.р.

Про проведення акції «16 днів проти насильства»

Про результати перевірки виконання єдиних вимог до письмових робіт і перевірки зошитів  з української мови та літератури, зарубіжної літератури, англійської мови в 5-9 класах

 

 

 

 

5.Реалізація політики академічної доброчесності.

 

 

 

Опрацювати цикл антикорупційних матеріалів на освітній платформі EdEra

пр.місяця

Учителі

 

ГРУДЕНЬ

                                            І. ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Зміст

Дата

Відповідальні

Примітка

1. Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

 

 

 

Контроль за відвідуванням учнями занять, попередження пропусків

щоденно

класні керівники

 

Оновлення списків, довідок на харчування учнів пільгових категорій

пр.місяця

Дирекція

 

Аналіз відвідування учнями закладу за грудень

До 02.01

Заступник з НВР

 

Проводити співбесіди з класними керівниками з питання  контролю за відвідуванням занять учнями 

постійно

Дирекція

 

Заходи з профілактики шкідливих звичок, запобігання наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, профілактики ВІЛ-інфекцій (СНІДу).

01.12

класні керівники

 

Забезпечити проведення бесід щодо запобігання дитячому травматизму під час зимових канікул

18-22.12

класні керівники

 

Провести бесіди. Пожежонебезпечні об’єкти. Новорічні свята, ялинка, гірлянди; користування пічками, камінами

11-15.12

класні керівники

 

Провести бесіди  «Бути помітним на дорозі – бути у безпеці»

06-10.12

класні керівники

 

Проводити контроль за харчуванням школярів (приготування страв, термін реалізації продуктів, миття посуду).

постійно

Дирекція, медсестра

 

Вивчення стану адаптації учнів 1 класу до навчання

протягом місяця

Класний керівник

 

  1. 2.Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації

 

 

 

Перевірка приміщень, території школи з метою виявлення місць, які потенційно можуть бути небезпечними та сприятливими для вчинення булінгу (цькування)

постійно

адміністрація

 

Діагностування рівня напруги, тривожності в учнівських колективах

11-15.12

Практ.психолог

 

Проводити індивідуальні бесіди з метою виявлення позитивних рис і якостей учнів, схильних до правопорушень

постійно

класні керівники

практ.психолог

 

3.Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору

 

 

 

Ціннісне ставлення до себе

Заходи до Міжнародного дня прав людини

10.12

класні керівники

 

Ціннісне ставлення до природи

Акція «Годівничка», конкурс «Найкраща новорічна гірлянда»

20.12

класні керівники

 

Ціннісне ставлення до культури і мистецтва

Участь у конкурсі «Вифлеємська зірка»

Проведення свята Миколая, Новорічних свят

 

згідно графіку

Педагог-організатор, класні керівники

 

ІІ. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

 

 

 

1.Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень.

 

 

 

Доведення до відома батьків методичних рекомендацій оцінювання навчальних досягнень учнів у Новій українській школі

постійно

Класні керівники 1-6 кл

 

Провести моніторинг інформованості про критерії, правила і процедури оцінювання навчальних досягнень учнів

18-22.12

адміністрація

 

2.Застосування внутрішньої системи оцінювання роботи закладу .                              

 

 

 

Затвердження графіку відвідування навчальних занять з метою моніторингу якості знань та системи оцінювання учнів

01.12.

адміністрація

 

Моніторинг стану ведення та перевірки учнівських зошитів з математики та німецької мови

13-17.12

адміністрація

 

Фронтальний моніторинг. Стан викладання

 

 

протягом місяця

адміністрація

 

ІІІ. ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

 

 

 

1.Ефективне планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти.

 

 

 

Здійснювати моніторинг реалізації індивідуальної освітньої траєкторії

22-24.12

вчителі-предметники

 

Провести моніторинг використання педагогами освітніх ресурсів, висвітлення педагогічної діяльності у фахових виданнях, електронних ресурсах

пр.місяця

адміністрація

 

Систематично і послідовно працювати над підготовкою учнів до олімпіад, конкурсів, турнірів різного рівня

постійно

вчителі-предметники

 

2.Постійне підвищення професійного рівня й педагогічної майстерності педагогічних працівників.

 

 

 

Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2023/2024 н.р.

постійно

адміністрація

 

3.Співпраця зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу.

 

 

 

Батьківський всеобуч «Виховання та розвиток творчої особистості дитини через реалізацію співробітництва з батьками»

22.12.

Класні керівники

 

4.Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності.

 

 

 

Провести моніторинг стану дотримання академічної доброчесності

27-30.12

адміністрація

 

Учнівська конференція «Чесність починається з тебе»

15.12

учнівське самоврядування

 

ІV. УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ

 

 

 

1.Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань.

 

 

 

Наради при директорові

Про навчальні досягнення учнів за І семестр 2023/2024 н.р.

Про стан виховної роботи за І семестр 2023/2024 н.р.

Про підсумки методичної роботи за І семестр 2023/2024 н.р.

Про аналіз організації ведення діловодства закладу у 2023 році

Про стан охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладі

що-понеділка

 

 

 

Засідання педагогічної ради (додаток)

Про затвердження Орієнтовного плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу у 2024 році

Про визнання/невизнання документів про підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу, отриманих ними поза закладами освіти, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою

Про стан виконання освітніх програм в І семестрі 2023/2024 н.р.

Про стан обліку учнів закладу в І семестрі 20232024 н.р.

Про стан виконання плану виховної роботи закладу в І семестрі 20232024 н.р.

29.12

 

 

2.Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників.

 

 

 

Консультації з питань сертифікації учителів

протягом місяця

 

 

3.Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою.

 

 

 

Видати накази:

Про результати перевірки виконання єдиних вимог до письмових робіт і перевірки зошитів  з німецької мови, математики в 5-9 класах

Про проведення тижня правових знань

Про підсумки відзначення Дня української писемності та мови

Про підготовку і проведення новорічних свят

Про підсумки І етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

Про створення постійно діючої експертної комісії та затвердження Положення про експертну комісію з питань упорядкування та збереження документів

Про складання номенклатури справ на 2024 рік

Про підсумки проведення Дня цивільного захисту в закладі

Про затвердження номенклатури справ

Про результати підсумкового контролю знань учнів 5-11 класів з навчальних предметів у І семестрі 20232024 н.р.

Про підсумки вивчення стану викладання навчальних предметів

Про виконання навчальних планів і програм за І семестр 20232024 н.р.

Про підсумки проведення тижня правових знань

 

 

 

 

 

 

 

СІЧЕНЬ

                                            І. ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Зміст

Дата

Відповідальні

Примітка

1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

 

 

 

Контроль за відвідуванням учнями занять, попередження пропусків

щоденно

класні керівники

 

Оновлення списків, довідок на харчування учнів пільгових категорій

пр. місяця

Дирекція

 

Аналіз відвідування учнями закладу за січень

до 01.02

Заступник з НВР

 

Засідання Ради профілактики

Про результати перевірки стану контролю за відвідуванням учнями навчальних занять.

26.01.

Соц.педагог

 

Продовжити  роботу учнівського самоврядування, шкільних гуртків з питань безпеки життєдіяльності та запобігання всім видам дитячого травматизму.

постійно

Педагог-організатор Вч. основ здоров'я

 

Провести бесіди «Правила пожежної безпеки у вашому домі. Гасіння пожежі в квартирі. Правила поводження під час пожежі»

17-21.01

класні керівники           

 

Індивідуальні консультації батьків з питань виховання, навчання сімейних стосунків.

постійно

класні керівники

 

Аналіз роботи вчителів-предметників і класних керівників з учнями, які мають низький рівень навчальних досягнень.

пр.місяця

Адміністрація

 

  1. 2.Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації

 

 

 

Ознайомлювати педагогічних працівників школи з оновленням нормативно-правової бази щодо насильства відносно та за участі дітей, порядку дій щодо виявлення і припинення фактів жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення

постійно

Адміністрація

 

Тренінг для учнів 8-9 класів «Як не стати учасником булінгу»

18.01.

Класні керівники

 

3.Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору

 

 

 

Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави

Години спілкування та виховні заходи до Дня Соборності України.

Заходи «Трагедія Крут: крізь призму минулого і сучасного»

 

20-21.01

27-28.01

 

класні керівники вчитель історії

 

ІІ. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

 

 

 

1.Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень.                       

 

 

 

Науково-педагогічний семінар з теми компетентнісного підходу в системі оцінювання

12.01.

Дирекція

 

2.Застосування внутрішньої системи оцінювання роботи закладу .                               

 

 

 

Розробити план індивідуальної роботи з учнями, які показали низький рівень успішності (за потреби)

за потреби

учителі-предметники

 

Фронтальний моніторинг. Стан викладання

пр. місяця

Комісія

 

3. Спрямованість системи оцінювання на формування в здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до само оцінювання.

 

 

 

Затвердження графіку проведення тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів, контрольних, лабораторних, практичних робіт

до 30.01.

Заступник з НВР

 

 

ІІІ. ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

 

 

 

 

1.Ефективне планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти.

 

 

 

Розробити календарно-тематичне планування

до 08.01.

учителі-предметники

 

Провести аналіз реалізації календарно-тематичних планів

до 08.01.

Заступник з НВР

 

Продовжити роботу з виявлення обдарованих дітей, які навчаються в закладі

постійно

Педагог-організатор

 

2.Постійне підвищення професійного рівня й педагогічної майстерності педагогічних працівників.

 

 

 

Підготовка та публікація матеріалів за темами професійної діяльності

пр. місяця

учителі-предметники

 

Стимулювати роботу вчителів з проведення відкритих уроків, участь в семінарах, конференціях

постійно

Заступник з НВР

 

3.Співпраця зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу.

 

 

 

Проведення анкетування серед учнів і батьків з метою виявлення громадської думки за анкетою «Учитель очима дітей»

24-28.01

класні керівники

 

Організувати роботу семінару-практикуму: «Сайт школи-як взаємодія учасників освітнього процесу в умовах особистісно-орієнтованого навчання та виховання, інформаційна підтримка та мотивація навчання, організація різних дистанційних заходів для навчання педагогів, учнів та їх батьків»

13.01.

Педагог-організатор

 

4.Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності.

 

 

 

Розглянути на засіданні методичного об’єднання класних керівників питання дотримання академічної доброчесності

03.01

 

 

ІV. УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ

 

 

 

 

1.Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань.

 

 

 

Наради при директорові

Про складання графіку відпусток працівників закладу на 2024 рік

Про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу у ІІ семестрі 20232024 н.р. Проведення інструктажів

Про дотримання в закладі законодавства з питань карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів та вжиття заходів із протидії розповсюдженню COVID-19

що-понеділка

 

дирекція

 

Засідання педагогічної ради (додаток)

 

 

 

 

 

2.Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою.

 

 

 

Видати накази:

 

Про результати перевірки  стану ведення класних журналів 1-9 класів

Про вивчення стану навчання, виховання та рівня навчальних досягнень з  української мови і математики в 2 і 3 класах

Про вивчення стану навчання, виховання та рівня навчальних досягнень з історії та ОХЕ

 

 

 

 

 

5.Реалізація політики академічної доброчесності.

 

 

 

Ознайомлення з посібником « Світлофор освітньої доброчесності»

27.01

Практичний психолог

 

 

 

 

ЛЮТИЙ

                                            І. ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Зміст

Дата

Відповідальні

Примітка

1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

 

 

 

Контроль за відвідуванням учнями занять, попередження пропусків

щоденно

класні керівники

 

Оновлення списків, довідок на харчування учнів пільгових категорій

пр.місяця

Дирекція

 

Аналіз відвідування учнями закладу за лютий

До 01.03

Заступник з НВР

 

Проводити роз’яснювальну роботу  з батьками здобувачів освіти щодо їх відповідальності за відвідуванням учнями занять

постійно

Класні керівники

 

Розглянути на нараді при директорові питання про стан цивільного захисту в навчальному закладі, вивчення нормативних документів.

14.02.

Дирекція

 

  1. Семінар «Аналіз і самоаналіз проведеного уроку і виховного заходу»

28.02.

Заступник з НВР

 

Робота з батьками ( консультація) діти, що стоять на обліку, мають сімейні труднощі у вихованні

постійно

Соц.педагог

 

Психологічна просвіта учнів 8-9кл. «Майбутня професія»

09-11.02

Практ.психолог

 

  1. 2.Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації

 

 

 

  1. Залучати педагогічних працівників гімназії до підвищення кваліфікації з питань профілактики булінгу (цькування) у школі

постійно

Соц.педагог

 

Тренінг для педагогів «Конфлікти – це норми життя?»

04.02.

Практ.психолог

 

3.Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору

 

 

 

Ціннісне ставлення до себе

Заходи до Дня безпечного Інтернету

07-09.02

вчителі інформатики

 

Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави

Патріотичні заходи «Небесна сотня у наших серцях» до Дня вшанування подвигів учасників Революції гідності й увінчення пам’яті Героїв Небесної Сотні та героїв, які загиули у війні з Росією

17-18.02

класні керіники, педагог-організатор

 

Ціннісне ставлення до праці

Книжкова майстерня до Дня рідної мови

21-25.02

Біблотекар

 

ІІ. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

 

 

 

1.Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень.                                 

 

 

 

Провести опитування та анкетування здобувачів освіти про об’єктивність оцінювання у закладі

07-11.02

адміністрація

 

2.Застосування внутрішньої системи оцінювання роботи закладу.                               

 

 

 

Провести психологічні тренінги з питань мотивації до навчання

09-11.02

Практ.психолог

 

ІІІ. ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

 

 

 

1.Ефективне планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти.

 

 

 

Семінар-практикум «Складання кейса вчителя з формування ключових компетентностей здобувачів освіти»

24.02.

вчителі-предметники

 

2.Постійне підвищення професійного рівня й педагогічної майстерності педагогічних працівників.

 

 

 

 Вивчення та аналіз систе­ми роботи вчителів, які атестуються

пр.місяця

члени атестаційної комісії

 

Круглий стіл для вчителів з обміну досвідом: «Робота з обдарованими учнями»

12.02.

Вч.-предметники

 

3.Співпраця зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу.

 

 

 

Розміщення матеріалів для батьків, учнів на сайті школи, у групі ФБ

постійно

Вчителі

 

4.Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності.

 

 

 

Круглий стіл з елементами тренінгу «Академічна доброчесність-шлях до успіху»

19.02.

Практ.психолог

 

ІV. УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ

 

 

 

1.Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань.

 

 

 

Наради при директорові

Підготовка учнів 9 класу до ДПА

Про хід атестації педагогічних працівників.

Про роботу органів учнівського самоврядування здобувачів освіти  з організації дозвілля

що-понеділка

Адміністрація

 

2.Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм.

 

 

 

Педагогічний лекторій «Психологічний клімат-створення комфортних умов для здобувачів освіти та педагогічних працівників»

04.02

Заступник з НВР

 

3.Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників.

 

 

 

Обмін думками «Кадрова політика як складова управління персоналом» (за підсумками участі педпрацівників у вебінарах)

11.02

Учителі

 

4.Реалізація політики академічної доброчесності.

 

 

 

Тренінг «Формування доброчесного освітнього середовища через використання антикорупційних інструментів для роботи з молоддю в освітньому процесі».

25.02

Дирекція

 

 

 

 

БЕРЕЗЕНЬ

                                            І. ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Зміст

Дата

Відповідальні

Примітка

1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

 

 

 

Контроль за відвідуванням учнями занять, попередження пропусків

щоденно

класні керівники

 

Оновлення списків, довідок на харчування учнів пільгових категорій

пр.місяця

Дирекція

 

Аналіз відвідування учнями закладу за березень

До 01.04

Заступник з НВР

 

Забезпечити проведення бесід щодо запобігання дитячому травматизму під час  весняних  канікул

21-25.03

класні керівники

 

Провести бесіди «Домедична допомога постраждалим в разі обстрілів»

14-18.03.

класні керівники

 

Формувати навички користування правилами безпечної поведінки в Інтернеті

постійно

класні керівники

Вчителі інформатики

 

Евакуаційні шляхи утримувати у вільному стані

постійно

адміністрація

 

Відпрацювати з відповідними комісіями питання порядку проведення Дня цивільного захисту

29.03

Дирекція

 

2.Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації

 

 

 

Проходження безкоштовного курсу  для освітян на сайті EdEra, освітня платформа «PROMETHEUS»

28-31.03.

Вчителі

 

Міні – тренінг «Як навчити дітей безпечної поведінки в Інтернеті»

07-11.03.

вч. інформатики

 

3.Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору

 

 

 

Здійснювати моніторинг навчальних досягнень здобувачів освіти, їх динаміки та результативності для підвищення якості освіти у закладі

постійно

адміністрація

 

Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей

Декада пам’яті Т.Г. Шевченка «Ти син України, ти дух її вічно живий».

 

07-11.03

учителі української мови та літератури

 

Ціннісне ставлення до культури і мистецтва

Заходи до Всесвітнього дня поезії

21.03

бібліотекар

 

ІІ. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

 

 

 

1.Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень.                                 

 

 

 

Тренінг з теми компетентнісного підходу в системі оцінювання

24.03.

Дирекція

 

2.Застосування внутрішньої системи оцінювання роботи закладу.                               

 

 

 

Фронтальний моніторинг. Стан викладання

До 31.03

адміністрація

 

Моніторинг стану ведення та перевірки учнівських зошитів

14-18.03

адміністрація

 

3. Спрямованість системи оцінювання на формування в здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до само оцінювання.

 

 

 

Узагальнити результативність роботи обдарованої учнівської молоді  за навчальний рік

пр.місяця

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ. ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

 

 

 

 

1.Ефективне планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти.

 

 

 

Воркшоп «Застосування ІКТ в освітньому процесі»

29.03

Заступник з НВР

 

2.Постійне підвищення професійного рівня й педагогічної майстерності педагогічних працівників.

 

 

 

Участь  у конференціях, семінарах, курсах підвищення кваліфікації

пр.місяця

вчителі-предметники

 

3.Співпраця зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу.

 

 

 

Провести методичну нараду  «Навчальні заняття, побудовані на особисто-орієнтованій взаємодії, -можливість здійснити індивідуальний підхід, стимулювати пізнавальну активність дітей з особливими освітніми потребами»

11.03.

Заступник з НВР

 

4.Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності.

 

 

 

Анкетування «Самооцінювання та рефлексія»

18.03.

Практ.психолог

 

ІV. УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ

 

 

 

1.Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань.

 

 

 

Наради при директорові

Про стан організації харчування

Про дотримання санітарно-гігієнічних норм у закладі

 

що-понеділка

дирекція

 

Засідання педагогічної ради (додаток)

Прохід атестації педагогічних працівників

Про здійснення профорієнтаційної роботи з учнями 9 класу

Про визнання/невизнання документів про підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу, отриманих ними поза закладами освіти, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою

 

 

 

 

 

2.Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників.

 

 

 

Моніторинг застосування педагогічними працівниками «Google-інструментів»

 

28-31.03

Адміністрація

 

3.Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою.

 

 

 

Видати накази:

Про результати перевірки класних журналів 1-9 класів

Про результати перевірки виконання єдиних вимог до письмових робіт і перевірки зошитів 

Про результати атестація педагогічних працівників

Про дотримання санітарно-гігієнічних норм під час організації освітнього процесу

Про стан профілактичної роботи із запобігання правопорушенням серед неповнолітніх

Про проведення Тижня Шевченківських днів

Про підсумки проведення Тижня Шевченківських днів

Про підсумки вивчення стану навчання, виховання та рівня навчальних досягнень з історії, правознавства

 

 

 

5.Реалізація політики академічної доброчесності.

 

 

 

Онлайн- та офлайн-опитування педагогів,  адміністрації, батьків, учнівства щодо стану та перспектив партнерських взаємин і практик доброчесності в гімназії.

28-31.03.

вчителі інформатики

 

 

 

 

КВІТЕНЬ

                                            І. ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Зміст

Дата

Відповідальні

Примітка

1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

 

 

 

Контроль за відвідуванням учнями занять, попередження пропусків

щоденно

класні керівники

 

Оновлення списків, довідок на харчування учнів пільгових категорій

пр.місяця

Дирекція

 

Аналіз відвідування учнями закладу за квітень

до 01.05

Заступник з НВР

 

Провести бесіди «Основні правила пожежної безпеки під час відпочинку у лісі»

04-08.04

класні керівники

 

Провести бесіди «Безпека руху велосипедиста»

11-15.04

класні керівники

 

Відпрацювати дії учнівського колективу та постійного складу навчального закладу у різноманітних надзвичайних ситуаціях

згідно графіку

адміністрація

 

Психологічна  допомога   учням  у професійному визначенні. Індивідуальні консультації учнів, які мають труднощі у виборі майбутньої професії.

протягом місяця

Класні керівники

 

2.Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації

 

 

 

Круглий стіл для педколективу «Безпечна школа. Маски булінгу»

21.04

Керівник МО класних керівників

 

Години відвертого спілкування за участю представників Національної поліції «Не допускай проявів булінгу над собою. Допоможи другу»

18-22.04

класні керівники 1-9 класів

 

3.Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору

 

 

 

Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави

Заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф та річниці Чорнобильської трагедії

25-29.04

Класні керівники

 

ІІ. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

 

 

 

1.Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень.                         

 

 

 

Анкетування учнів та батьків щодо об’єктивності та справедливості системи оцінювання в закладі

25-29.04

адміністрація

 

2.Застосування внутрішньої системи оцінювання роботи закладу.                               

 

 

 

Теоретичний моніторинг. Стан харчування учнів у закладі. Робота шкільної їдальні

18-22.04.

Дирекція

 

ІІІ. ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

 

 

 

1.Ефективне планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти.

 

 

 

Семінар-практикум «Інноваційні підходи до організації освітнього процесу»

15.04.

Дирекція

 

2.Постійне підвищення професійного рівня й педагогічної майстерності педагогічних працівників.

 

 

 

Використання онлайн-платформ для професійного самовдосконалення

постійно

учителі предметники

 

Джерела «скарбнички» досвіду (шляхи зниження навчального навантаження учнів)

26.04.

Заступник з НВР

 

3.Співпраця зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу.

 

 

 

Організація родинних  пікніків

пр.місяця

класні керівники

 

Консультпункт за участю батьків-фахівців з питань медичного, правового та гуманітарного характеру.

1 тиждень місяця

Педагог-організатор

 

4.Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності.

 

 

 

Інтерактивний семінар «Академічна доброчесність в дії»

21.04

Дирекція

 

ІV. УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ

 

 

 

1.Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань.

 

 

 

Наради при директорові

Про підготовку закладу до закінчення 20232024 н.р.

Про стан ведення ділової документації закладу, класних журналів

Про виконання графіка курсів підвищення кваліфікації педагогічними працівниками школи у 2023-2024 навчальному році

Про організоване закінчення 2023-2024 навчального року та проведення ДПА для учнів 4,9, 11-х класів

що-понеділка

Дирекція

 

4.Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою.

 

 

 

Видати накази:

Про затвердження «Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти»

Про організоване закінчення 2023-2024 навчального року та проведення ДПА для учнів 4,9-х класів

 

 

 

 

5.Реалізація політики академічної доброчесності.

 

 

 

Поширення власного досвіду роботи учителів з організації дотримання принципів академічної доброчесності у соцмережах, власних блогах і сайтах.

постійно

учителі -предметники

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТРАВЕНЬ

                                            І. ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Зміст

Дата

Відповідальні

Примітка

1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

 

 

 

Контроль за відвідуванням учнями занять, попередження пропусків

щоденно

класні керівники

 

Оновлення списків, довідок на харчування учнів пільгових категорій

пр.місяця

Дирекція

 

Аналіз відвідування учнями закладу за травень

До 01.06

Заступник з НВР

 

Забезпечити проведення бесід щодо запобігання дитячому травматизму під час літніх канікул

23-27.05

класні керівники

 

Провести практичні тренування з учнями  щодо дій у разі виникнення пожежі 

10-13.05

класні керівники,

 

Консультації для батьків майбутніх першокласників

пр.місяця

адміністрація

 

2.Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації

 

 

 

Проведення моніторингу безпечності та комфортності закладу освіти шляхом анкетування

16-27.05

адміністрація

 

3.Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору

 

 

 

Узагальнення роботи   за індивідуальною формою навчання

пр.місяця

адміністрація

 

Ціннісне ставлення до культури і мистецтва

Свято останнього дзвоника.

День вишиванки.

Заходи до Дня матері та Всесвітнього дня родини

пр. місяця

класні керівники, педагог-організатор

 

ІІ. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

 

 

 

1.Застосування внутрішньої системи оцінювання роботи закладу.                               

 

 

 

Здійснення моніторингу результатів досягнень учнів у відповідності річний бал/ державна підсумкова атестація

згідно графіку

адміністрація

 

2. Спрямованість системи оцінювання на формування в здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до само оцінювання.

 

 

 

Підготувати звіти про роботу з обдарованими учнями

до 25.05.

Педагог-організатор

 

Оприлюднити інформацію про результати участі здобувачів освіти в конкурсах, олімпіадах, турнірах різних рівнів

до 25.05.

Заступник з НВР

 

ІІІ. ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

 

 

 

1.Постійне підвищення професійного рівня й педагогічної майстерності педагогічних працівників.

 

 

 

Створення та оприлюднення авторських розробок

пр.місяця

вчителі-предметники

 

2.Співпраця зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу.

 

 

 

Створення морально безпечного освітнього простору, формування позитивного мікроклімату та толерантної міжособистісної взаємодії

постійно

класні керівники

 

ІV. УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ

 

 

 

1.Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань.

 

 

 

Наради при директорові

Про підсумки роботи закладу з питань попередження дитячого травматизму, охорони життя і здоров’я дітей у ІІ семестрі

Про підсумки виконання річного плану у 20232024 н.р.

 

що-понеділка

Дирекція

 

Засідання педагогічної ради (додаток)

Про виконання освітніх програм, оцінювання учнів закладу

Про стан виконання плану виховної роботи закладу у ІІ семестрі 20232024 н.р.

Про визнання/невизнання документів про підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу, отриманих ними поза закладами освіти, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою

Про перевід учнів на наступний рік навчання та випуск учнів з закладу

 

29.05

 

 

2.Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм.

 

 

 

Вивчення думки батьків щодо якості роботи школи і якості освіти (онлайн анкетування)

16-20.05

Дирекція

 

3.Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників.

 

 

 

Нарада «Про підсумки участі педагогів в професійних конкурсах, проєктах»

27.05.

Педколектив

 

4.Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою.

 

 

 

Видати накази:

Про проведення підсумкового контролю знань з навчальних предметів в 1-10-х класах за ІІ семестр 2023-2024 н.р.

Про організоване закінчення 20232024 н.р. та проведення підсумкового оцінювання учнів

Про результати підсумкового контролю знань учнів 3-4 класів з навчальних предметів та діагностичних робіт у 2 класах у ІІ семестрі 20232024 н.р.

Про виконання освітніх програм за ІІ семестр 20232024 н.р.

Про зарахування учнів до 1-их класів

Про організацію та проведення Свята останнього дзвоника

Про закінчення навчання учнями 9-их класів

Про підсумки організації та ефективності методичної роботи з педагогічними кадрами у 20232024 навчальному році

 

 

 

5.Реалізація політики академічної доброчесності.

 

 

 

Інформування  на  веб-сайті  закладу та   в  соціальних  мережах  про  заходи   щодо   забезпечення  принципів та  правил   академічної   доброчесності

до 27.05

Педагог-організатор

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора