"Янгол у вишиванці й вишита Україна..."

Дата: 16.02.2024 13:29
Кількість переглядів: 11

До Дня єднання в нашій гімназії сьогодні відбувся флешмоб "Янгол у вишиванці й вишита Україна...". Та цей флешмоб переріс у справжнє свято, бо да нас у гості завітав наш захисник, батько трьох наших учнів, депутат селищної ради, вчитель за освітою, Валерій Булавинець. Валерій Валерійович прибув із самісінької передової на короткий відпочинок і, що дуже тішить, знайшов час, щоб відвідати нашу школу, поспілкуватися з колективом гімназії та додати нам оптимізму і віри у перемогу.

Так сталося, що наше свято сьогодні об'єднало нашу гімназію, передову, в особі Валерія Валерійовича, місцеву владу ,яку представляв староста нашого села Василь Пастух. Василь Васильович та директор гімназії Володимир Степанович Данько теж згадували історію цього молодого свята, щиро дякували нашим захисникам за те, що наші діти мають змогу навчатися і готувати такі гарні заходи.

На завершення заходу всі разом виконали Гімн України.